Comité van Aanbeveling
Ik hou van al mijn paarden en pony’s, maar Bonfire is en blijft voor mij een heel bijzonder paard. Hij heeft een geweldig talent. En hij gaf voor 100% dat talent, al zijn slimheid, moed, werklust en genegenheid om samen met mij de top te bereiken. Hij geniet nu van een goede oude dag. Ik moet er geen seconde aan denken dat hij die niet zou hebben…..
Maar inzet, geduld en werkwilligheid om zo intensief met een mens samen te werken, die eigenschappen heeft ieder paard en iedere pony. Het zijn geweldige dieren, ze geven zoveel, dag in, dag uit. Manegepaarden- en pony’s staan altijd voor je klaar. Bijna iedereen leert paardrijden in een manege. Lessen in dressuur en in springen, diplomarijden, wedstrijden, buitenritten. Hoeveel fijne uren en dagen heb je niet met dat paard of die pony doorgebracht. Zulke prachtige dieren waar je zoveel mee beleeft, die laat je toch niet in de steek als ze te oud worden om hun werk te kunnen doen? Die gun je toch van harte hun welverdiende oude dag. Het voelt toch veel beter als je weet dat ze na hun werkend leven een goed paardenleven wacht.
Rij je paard of pony in een manege of ben je een dierenliefhebber. Doe dan mee. Als maanddonateur maak je het mogelijk dat die goede oude dag er is voor een groep dieren die het zo verdient.
Bonfire en ik zeggen van harte: Doen!
